برای اطلاع از آخرین دوره ها کلیک کنید
رسانه آموزشی

ردپا - منحنی دوم

ردپا - منحنی دوم

رد پا محفلی است برای همراهانی که دغدغه مندند. محلی است تا در کنار هم برای رشد و توسعه خود، سوال مند شویم. با شنیدن از تجربیات خبرگان و نخبگان و عزیزانی که راه هایی را رفته اند، با مفاهیم مرتبط ارتباط برقرار کنیم. کنار هم بشنویم و یاد بگیریم. می خواهیم هر کدام بهترین خودمان باشیم. پس همراه شو عزیز

مجموع کل امتیاز 0 از 0 رای

مرکز برگزار کننده: گروه روما
دبیر علمی: حمید رضا جعفری
گروه هدف: تمامی علاقه مندان
زبان ارائه: فارسی
مدت زمان دوره: 5 ساعت و 30 دقیقه
ارزش ثبت نام (تومان): 50,000 تومان
تعداد ثبت نام کنندگان: 0 نفر
توضیحات:

پروفسور چارلز هندی ، یکی از 50 متفکر بزرگ قرن بیست و یکم، که دارای اصالتی ایرلندی-بریتانیایی است، در یکی از بهترین آثارش، نگاهی متفاوت به مقوله تغییر و پارادایم شیفت دارد. او در تئوری "منحنی دوم" ، می گوید برای هر پدیده ای آغاز، فراز، فرود و لاجرم پایانی است. معمولا در فراز تمرکز افراد با انرژی بالا به سمت پیشرفت و بهبود است و نگاه به نقظه اوج یا همان قله دارد. بسیار نامحتمل به نظر می رسد که در این بخش از مسیر، به فرود بعد از نقظه اوج بیندیشید. ایشان با ذکر داستانها و مثالهایی، پیشنهاد می کند پیش از رسیدن به نقطه اوج که فرود بعد از آن گریزناپذیر است، به شروعی مجدد در آن نقطه بیندیشیم و خود را آماده نماییم.

در اولین و دومین رویدادهای رد پا، با شنیدن داستان ها و تجربیات تنی چند از خبرگان و نخبگان، با این مفهوم عمیق تر آشنا خواهیم شد.


برای ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

لطفاً منتظر بمانید...