برای اطلاع از آخرین دوره ها کلیک کنید
رسانه آموزشی

ردپا - امید در تاریکی

ردپا - امید در تاریکی

رد پا محفلی است برای همراهانی که دغدغه مندند. محلی است تا در کنار هم برای رشد و توسعه خود، سوال مند شویم. با شنیدن از تجربیات خبرگان و نخبگان و عزیزانی که راه هایی را رفته اند، با مفاهیم مرتبط ارتباط برقرار کنیم. کنار هم بشنویم و یاد بگیریم. می خواهیم هر کدام بهترین خودمان باشیم. پس همراه شو عزیز

مجموع کل امتیاز 0 از 0 رای

مرکز برگزار کننده: گروه روما
دبیر علمی: حمید رضا جعفری
گروه هدف: تمامی علاقه مندان
زبان ارائه: فارسی
مدت زمان دوره: 5 ساعت و 30 دقیقه
ارزش ثبت نام (تومان): 70,000 تومان
تعداد ثبت نام کنندگان: 1 نفر
توضیحات:

خانم ربه کا سولنیت، نویسنده و فعال اجتماعی و حقوق زنان در اثر فوق العاده خواندنی خود " امید در تاریکی"، با نگاهی متفاوت به مقوله امید و امیدواری پرداخته است. او باور دارد که امید خوش بینی نیست. امید این نیست که باور داشته باشیم "پایان شب سیه لاجرم سفید است..." و منتظر این سفیدی بنشینیم. امید از جنس حرکت است و به این معناست که حتی در اوج ابهام، در حالی که پیش رو تیره و تار و غیرقابل دیدن است، برخیزیم و حرکتی را آغاز کنیم.

در سومین رویداد رد پا، میهمانانی داریم که هر یک تجربخ شخصی خود را از این مفهوم با شما به اشتراک می گذارند تا تصویری بهتر از آنچه خانم سولنیت بدان پرداخته است، دست دهد.


برای ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.