برای اطلاع از آخرین دوره ها کلیک کنید

به نام خدا

رووید ، نمادی از همراهی و همکاری است. هویت رووید بر مبنای ماموریت ها و ارزشهای دو گروه مجزا که با یکدیگر هماهنگ بوده اند تعربف می شود. رووید به دنبال ارتقا دانش و مهارت هم در حوزه های تخصصی مرتبط با سلامت و هم در حوزه مهارتهای نرم و عمومی رهبری و مدیریت فعالیت می کند با این امید و آرزو، که فردای سرزمین نازنینمان در دستان نسلی قرار گیرد که دیدگاه توسعه طلبانه و اجاه طلبانه دارند و در این راستا از خویشتن خویش آغاز می کنند. سفرهایی در کنار هم شروع می کنیم که در آن با توانمندی و ارتقا فردی و سازمانی ، احساسی فوق العاده را تجربه کنیم.

از همه شمایی که دغدغه مندید و آرزومند فردایی بهتر برای خود و نسل های آینده، صمیمانه دعوت می کنیم با ما همراه شوید.

رووید در واپسین سال از هزاره دوم هجری خورشیدی با امید به آغازی نو متولد شد و از همکاری و مشارکت دو گروه آوید و روما شکل گرفت.

 

روما ، مجموعه ای است که با ماموریت افزایش سطح حرفه ای گری و تاثیرگذاری در حوزه صنعت سلامت و علی الخصوص دارو، در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه را با کنفرانس ملی ایران فارما فوروم ، HR Summit، سلسله رویدادهای رد پا و دوره های آموزشی آن می شناسید. عمده فعالیت روما تا کنون در بخش صنعت و مدیریت و حکمرانی بوده و حضور کمرنگ تری در فضای دانشگاه داشته است و امیدوار است در این همکاری با گروه آوید، با دانشگاه نیز نزدیک و نزدیک تر شود.

 

آوید ، با هدف تحول و توسعه آموزش سلامت کشور با استفاده از فناوری­های حوزه دیجیتال، در دی ماه 1397 با عضویت در پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اخذ مجوز فناوری در زمینه تخصصی آموزش و پژوهش حوزه سلامت، فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه با بهره­ مندی از حضور نخبگان ملی و بین­ المللی، متخصص در حوزه سلامت و فناوری اطلاعات قصد دارد با ارائه روش ­های نوین آموزشی به ارتقای سطح دانش و مهارت­ های شغلی جامعه پزشکی و سلامت یاری رساند. در همین راستا گروه آوید تاکنون درصدد جلب مشارکت دانشگاه­ها، مراکز و اعضای هیئت علمی در جهت بالابردن کارایی دوره­ های بازآموزی مرسوم بوده و امیدوار است با همکاری و مشارکت با گروه روما نقش پر رنگ تری در آموزش حوزه صنعت و مدیریت سلامت داشته باشد.

لطفاً منتظر بمانید...